USA vlajka

Od Bostonu po Miami z Barcelony a zpět do Prahy. Letenky od 5 995 Kč

0 komentářů
2019-12-02T15:28:41+01:00

O akci

Pokud toužíte po cestování a poznávání co nejvíce míst v rámci jedné cesty, vydejte se díky akčním cenám letenek na východní pobřeží Spojených států amerických. Za letenky s odletem z Barcelony a návratem zpět do Prahy zaplatíte od 6 do 7,5 tisíc korun. Kombinovat můžete destinace jako Boston, New York, Washington DC či Miami.

Pečlivě vybírejte jednotlivé lety. Někdy stačí 100 Kč připlatit a místo 10 hodin na přestup máte jen 2, níže uvádíme ceny s kratšími přestupy.

Do Barcelony se z Prahy dostanete do 1 150 Kč (45 EUR) v téměř libovolný únorový den. Nehledejte letenky u Ryanairu, ale na vueling.com. V ceně letenek jsou totiž 2 příruční zavazadla a nehrozí rozsazování. Nutné je však počítat i minimálně s jednou nocí v této katalánské destinaci. Kvalitní hotely seženete okolo 1 500 Kč za pokoj pro dva a hodit se bude i průvodce Barcelonou.

Doprava mezi destinacemi v USA

Pro cesty po východním pobřeží USA využijte autobusy Flixbus nebo Megabus. U druhého pak koupíte jízdenky i za 0 USD, jen počítejte s poplatkem 2,5 USD za platbu a 0,75 USD za 1 cestu.

U přeletu do Miami počítejte s cenou okolo 1 500 Kč v závislosti na požadovaných zavazadlech. Nejlevnější letenky nabídne Frontier, ale pouze s mini příručním zavazadlem... Střední cestou jsou klasické aerolinky jako Delta či American s klasickým příručákem. Pokud už budete mít nakoupeno z newyorských outletů, poohlédněte se po cenách u Southwestu, kde jsou v ceně 2 odbavená zavazadla (odlétá z letiště La Guardia).

BCN/Barcelona
JFK/New York MIA/Miami
PRG/Praha
Open-jaw letenky
9 hodin letu (přímý let)
BCN/Barcelona
JFK/New York IAD/Washington
PRG/Praha
Open-jaw letenky
9 hodin letu (přímý let)
BCN/Barcelona
JFK/New York BOS/Boston
PRG/Praha
Open-jaw letenky
9 hodin letu (přímý let)
BCN/Barcelona
BOS/Boston IAD/Washington
PRG/Praha
Open-jaw letenky
12 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 10 000 Kč
  • Hledej v období V průběhu zimy a jara 2020
  • Poletíš s aeroliniemi Iberia, Finnair a British Airways
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou pouze příruční zavazadla

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Barcelona, letiště New York John F. Kennedy, letiště Miami, letiště Praha, letiště Washington Dulles, letiště Boston.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-12-02T14:53:03+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce