Jak akci využít?

Akční letenky na Filipíny se zrovna nezjevují jedna za druhou, proto oceníme nabídku China Southern Airlines z dobře dostupného Frankfurtu nad Mohanem, minimálně pro západní část republiky. Zpáteční letenky do Manily jsou v průběhu zimy (vyjma Vánoc, Nového roku a února) dostupné za cca 9.500 Kč, cena osciluje mezi 9.235 a 9.745 korunami. Připočteme-li zpáteční jízdenky z Prahy až na letiště ve Frankfurtu s Flixbusem (ten nejlépe navazuje) za cca 1.400 Kč, dostáváme se stále na částku o několik tisíc nižší než při odletu rovnou z Prahy (obvykle mezi 15 a 16 tisíci).

Přestup v Číně trvá obvykle kolem 7 hodin, nebudeme tedy potřebovat čínské vízum. Pokud byste narazili na letenku s přestupem delším než 24 hodin, raději se ji vyhněte. Situace kolem tranzitních víz zdarma v Katonou je nejasná a liší se jak oficiální zdroje, tak zkušenosti cestovatelů. 

Z Manily se snadno a levně dostanete na ostatní ostrovy pomocí aerolinek Cebu Pacific nebo Philippine Airlines. Zpáteční letenka často nepřesáhne ani 15 stovek. 

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Frankfurt
Německo
Manila
Filipíny

od 9 236 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 20 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 05. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 500 Kč . Ušetříš přibližně 36 %.

Do kdy akce platí?

Prodej do 15.12., dříve však nejspíš dojde k vyprodání míst v tarifní třídě T.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad, prosinec, leden, březen.

Jsou během letu přestupy?

Vždy jeden přestup na letišti Kanton Baiyun, u vybraných letů na jaře ještě navíc na Paříž Charles de Gaulle.

S kým poletím?

Dopravu zajistí aerolinka ze SkyTeamu China Southern Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky vždy odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Filipíny

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, uvažujem nad prodloužením pobytu na Filipínách. Neví někdo, jestli je odletový poplatek vázán na jméno nebo na datum? Nějak se mi to nepodařilo dohledat.

A druhý dotaz týkající se trochu mimo tuto akci. Má někdo zkušenost s přebookováním letenek u Cebu pacific? Jestli se opravdu platí jenom poplatek za změnu a pak si můžu vybrat jakýkoli termín, nebo jestli budu i něco doplácet.

Díky za opovědi!

před rokem

U Cebu se nespolehej vubec na nic, tam se clovek akorat modli, aby letadlo vubec priletelo/odletelo.. Pokud jsou jine moznosti nez Cebu pacific, idealni zvolit! Jejich "levny" letenky nas staly navic kazdyho cca. 8000kc navic (jejich chybou).. Pri zpatecni ceste doporucuju dat minimalne 12hod rezervu mezi letem s Cebu a navazujicim letem.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Ten odletový poplatek se týká jen Filipínců. Pravděpodobně se všech společností (pokud vůbec změnit lze) platí jednak poplatek za změnu a pak doplatek do aktuální ceny.

Pokud jde o to, co psal sOtekCZ, já měl letos s Cebu Pacific 3 domácí lety na čas (ranní, ty jsou většinou spolehlivé), 1 večerní na Tchaj-wan na čas, 1 odpolední mírně zpožděný, 1 odpolední s 2 h. zpožděním kvůli počasí a 1 přesměrovaný let kvůli silnému dešti.

3 dny stará zkušenost s CS Airlines (let Kanton-Auckland)- letadlo (777-300R) super, dvě jídla super, letušky usměvavé, pomohly s přesazením manželky, čili za mě spokojenost. Low cost určitě nejsou.

Odpovědět
před rokem

Dobrý den, jsou prosím za tuto cenu letenky v březnu? Já jsem zatím žádné nenašla. Chceme cestovat cca 3-4 týdny. Děkuji Hanka

před rokem
Kryštof Hájek
  • Právě online
  • Přidal se před 3 lety
  • Napsal 3469 komentářů
  • Poslat zprávu

Dobrý den, v březnu bohužel jen v první polovině měsíce, takže na delší pobyty už to nebude.

Zdravím cestujlevne team, četl jsem, že je problém s online check in na stánkách aerolinky.

Máte s tím prosím nějaké zkušenosti a tipy. Předem děkuji

před rokem
David Eiselt

Netuším, o čem konkrétně autor psal, ale online checkin není povinností :-)

před rokem

Po zakoupení letenky se nelze přihlásit do csair check in systému. Číslo letenky a jmeno pasažéra zadáno, ale vyskoší error hláška.

Předem dekuji

máte někdo zkušenost s danou aerolinkou?

před rokem

Ano a víckrát už bych s nima neletěl. Ani když byla ta cena nižší. Nevím, proč se te%d upřednostňuje China Southern, ale já bych s nima už nikdy neletěl. Nejhorší zážitek ever. A to neporovnávám jen s Emirates/ Qatar, ale i Delta byla oproti China super. Ne, fakt ne...

před rokem
Lukáš Horák

Co konkrétně byl ten nejhorší zážitek?

před rokem

Když pominu to, že jsem si pro vodu musel několikrát chodit dozadu, tak i celkově ten přístup jk letušek, potom personálu na letišti. Hodně mě to zklamalo. Měl jsem přestup 12 hodin, dalo se to zvládnout, ale opravdu jsem se znovu netěšil na letištní personál. Pro příště si myslím, že než radši let přes Čínu, tak radši i o 3 tisíce dražší letenky. Toť můj názor... A ne, neporovnávám s Emirates či Qatar, prostě Čínské společnosti jsou opravdu ultra low cost, když už.

před rokem
Lukáš Horák
  • Přidal se před 7 lety
  • Napsal 1498 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2017-11-07T08:45:54+01:00)

Chodit pro vodu dozadu? Není od věci během letu trošku rozproudit krev v těle a projít se po letadle, ostatně to všechny aerolinky doporučují. Pokud se ti přesto nechce vstávat, tak stačí zmáčknout tlačítko nad hlavou a letuška by ti tu vodu určitě přinesla, funguje to tak u všech civilizovaných aerolinek. V čem byl ten přístup tak hrozný, že by se ti vyplatilo letět za víc peněz? Pořád tu kritiku nechápu. Četl jsem recenze na China Southern Airlines, byly vesměs neutrální.

před rokem

Na skytraxu jsem našel velmi málo špatných recenzí, převládá spokojenost, jsem ani nevěděl, že už mají 4* rating, tudíž to špatné rozhodně nebude

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Frankfurt

Nejvýhodnějším způsobem dopravy do Frankfurtu, Wiesbadenu, Mohuče nebo Hanau, je městská železnice S-Bahn, linky S8 a S9 (v mapě vyznačeno fialově). Vlaky jezdí každých 10–20 minut s tím, že doba jízdy do Frankfurtu z letiště netrvá déle jak 10 minut. Prakticky po celém území Frankfurtu jste schopni se dostat do 30 minut.

Jednotlivé jízdné stojí 4,80 €, ale protože frankfurtské letiště neleží v žádném speciálním tarifním pásmu, vyplatí se koupit celodenní jízdenku, která platí na veškerou dopravu v rámci oblasti, tzn. na S-Bahn, metro, autobusy i tramvaje ve Frankfurtu a okolních městech. Denní jízdenka stojí 9,10 €. Jízdenky se kupují v automatech na nádraží.

U terminálu zastavují i autobusové linky, které jsou však využitelné především při cestě autem a zaprkování v některé z přilehlých obcí, víc informací poskytne mapa.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1fieLto2Ky7T69WPB6aKIZUegtBM]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Do nedalekého Darmstadtu jezdí zhruba jednou za 40 minut „AirLiner“ bus, jednosměrné jízdné stojí 8,45 €.

Přestup na letiště Frankfurt–Hahn

Mezi letišti jezdí přímá autobusová linka společnost Flibco ve spolupráci s Bohr.de. Odjíždí od terminálu 2 v nepravidelném intervalu, v průměru 12x denně. Online jízdenka stojí 14 €, u řidiče 15 €.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Frankfurt

Zavřít boční panel
Filipíny Přílet na letiště Manila Ninoy Aquino

Taxi do centra města by mělo stát maximálně 250 pesos / 130 Kč – využijte vozů s taxametry (nástupní sazba 70 pesos + za 300 m 4 pesos) Jste–li příznivci nových technologií, kupte si místní SIM s internetem a využijte službu Grab.

Věřejnou dopravu příliš cizinci nevyužívají, ale pokud byste i přesto chtěli experimentovat, tak od terminálu 3 pak jezdí kyvadlový autobus (linka číslo 2) ke stanici „EDSA“, kde jezdí metro, a ke stanici „Passay“, kde můžete přestoupit na rychlodrážní tramvaj (české výroby) nebo autobusy.

  • Cesta na stanici metra bude stát 20 pesos, autobusy jezdí zhruba každých 15 minut 24 hodin denně a cesta k metru zabere 20–60 minut, z terminálů 1 a 4 i delší dobu,
  • Metro do centra jede 30–40 minut, jízdenka bude stát 30 pesos / 16 Kč.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Manila Ninoy Aquino