Bagan

V top sezoně ve dvojici s Qatar Airways z Prahy a Vídně do Myanmaru. Letenky od 12 379 Kč

11 komentářů
2017-11-02T08:19:00+01:00

O akci

Svezte se na křídlech nejlepší aerolinky za rok 2016 Qatar Airways z Prahy nebo Vídně do jihovýchodní Asie. Cestujete ve dvojici? Tím líp, letenky budou ještě o pár stovek levnější. Tentokrát vás nezavedeme do Thajska, ani na Bali, nýbrž do destinace méně známé, o to však zajímavější. Poletíte do místy stále ještě tajuplného a neprobádaného Myanmaru (dřívější Barmy). Najdete tu úchvatné baganské pagody, vysoká pohoří, kde turistu vidí jednou za pár let, pěkné scenerie čajových plantáží, vykoupete se v moři nebo třeba zažijete tak trochu adrenalinovou jízdu vlakem, při které se vrátíte minimálně o pár desítek let zpět. 

Zpáteční letenky z Prahy přijdou na krásných 12.818 Kč, a to od listopadu do května (např. v březnu mírně dražší, neplatí přes Vánoce/Nový rok), přičemž top sezona s minimem srážek probíhá od prosince do dubna. Šťastlivci, kteří bydlí na východ či jih od Prahy, přivítají možnost open-jaw letenek s odletem z Prahy a návratem do Vídně, které vyjdou na 12.379 Kč. Uvedené ceny jsou za 1 osobu při nákupu letenky pro dva.

Letenky nás zavedou do největšího města Rangúnu, můžou si však vyplatit i open-jaw letenky Praha – Rangún / Mandalay – Praha za 13.978 Kč, vnitrostátní letenky po Barmě jsou totiž docela drahé (obvykle kolem 150 € za zpáteční cestu z Rangúnu). Plánujete-li přesuny výhradně po zemi, pak se vyplatí spíš doletět u odletět klasicky z Rangúnu.

TIP: při delším přestupu v Kataru obhlédněte hlavní město Doha (česky Dauhá) – víza již nejsou třeba.

A poslední info: V současné době se kvůli nepokojům nedoporučují cesty do Arakanského státu při hranicích s Bangladéší, zbytek země je bezproblémový.

  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 15 500 Kč
  • Hledej v období Listopad až květen kromě Vánoc a Nového roku.
  • Čeká tě přestup na letišti Kratší i delší přestupy v katarském Doha.
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte bez kompromisů 5* aerolinkou Qatar Airways.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky jedno odbavené zavazadlo na osobu do 30 kg + standardní příruční.
  • Pročtěte si základní informace, průvodce Myanmar
PRG/Praha
RGN/Rangún RGN/Rangún
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
15 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
RGN/Rangún
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
RGN/Rangún MDL/Mandalay
PRG/Praha
Open-jaw letenky
20 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Rangún, letiště Vídeň, letiště Mandalay.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-11-02T01:51:36+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Kanistr
před 6 lety

Dobrý den, jak prosím lze udelat treba 24 hod stop v kataru? dekuji :)

Avatar uživatele
Markéta
před 6 lety

Dobrý den,

prosím, nebyli jste teď někdo v Barmě? Nevíte, jak to vypadá momentálně s bezpečností s ohledem na ty konflikty v pohraničí, o kterých se mluví?

Díky moc!

Market

Avatar uživatele
Aleš Sochorec
před 6 lety

S přítelkyní jsme cestovali měsíc po Barmě, takže pokud bude mít někdo dotaz, klidně mi napište email ☺️ ales.sochorec@seznam.cz

Avatar uživatele
Petra
před 6 lety

Koupeno, letíme v lednu, už se těším :-). Vše fungovalo bez problémů, cena za 2 osoby 24.758,-. Taky jsem četla z 2015 a 2016 commenty, že je draho, ale dolar hodně klesnul, tak to snad nebude tak hrozné.

Avatar uživatele S.
S.
před 6 lety

Pouze doporučení na web, kdy stále přibývají nové a nové destinace, letiště atd (a také možná pro zeměpisně méně znalé) - nebylo by možné umístit vždy u nabídky mapku, kde místo leží, případně alespoň zmínit zemi? Osobně bych se přikláněl k mapce abych ihned viděl zda se bavíme alespoň o Africe nebo Asii :)

Kryštof Hájek
před 6 lety

Vždyť mapka je u každé nabídky i u každého letiště, viz pár centimetrů výše...? ;)

Avatar uživatele
Jana
před 6 lety

Ahoj, když už se člověk vydá do Myanmaru, kolik dní by si měl vyhradit na poznávání? Chtěli bychom letět tam i zpět Rangún a v rámci země se pohybovat vlaky/busy... A nevíte, jak je to s cenami? Četla jsem, že v poslední době šla cena jídla a ubytování dost nahoru..

Děkuji :-)

Avatar uživatele
Andrea
před 6 lety

Proč mi odkaz na letenku skoro nikdy nefunguje? Pořád se to jen točí dokola a nic :-(

Avatar uživatele
mirjur
před 6 lety

Mně fungují všechny 3 odkazy, max. 10s hledání letů. Možná technický problém - příliš pomalé připojení, zasekaný počítač/mobil... odkazy u jiných akcí Vám fungují?

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 6 lety

Ja se pripojuju - vyhledavac letenek neni uplne koser, dost to zlobi.. :( A to nejde jen o tuhle akci - z MacBooku (nove Pro) mi nejdou rozklikavat LOV dropdowny a stejny problem mam na jednom ze svych PC s Win..

Další akce