Plovoucí trhy v Bangkoku

Z Prahy do Bangkoku na jaře ještě levněji. Letenky od 9 275 Kč

11 komentářů
2018-01-02T19:50:00+01:00

O akci

Ceny letenek na mimosezónní období během jara z Prahy do Thajska dále klesají. Nejlevnější a zároveň nejrychlejší cestu bez zbytečných stresů na velkých letištích nabídnou Ukraine International Airlines, se kterými se po delší době konečně dostaneme pod hranici 10 tisíc korun za zpáteční letenku do Bangkoku. Nejlevnější lety UIA nabídne v průběhu května a června:

  • Tam: 16, 23, 30. května; 2, 3, 6, 9, 13, 17. června
  • Zpět: 24, 27, 28, 31. května; 4, 7, 11, 14, 18, 21, 22, 25. června

Kdo však preferuje kvalitu bez nejmenších kompromisů, pro něj si po vzoru nedávné akce Emirates připravily lákavé ceny i Qatar Airways, nejlepší aerolinka na světě za rok 2016. Na spoustu termínů v průběhu dubna, května, června a září vám bude stačit 12.315 Kč, což jsou u Qatarců ceny, na které jsme byli zvyklí z Vídně či Budapešti, z Prahy však jen výjimečně.

  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 14 000 Kč
  • Hledej v období Letenky s UIA: květen a červen; Letenky s Qatar Airways: duben, květen, červen a září.
  • Čeká tě přestup na letišti V obou případech vás čeká jen jeden rychlý přestup, buď na letišti Kyjev nebo Doha.
  • Poletíš s aeroliniemi Levnější cestu nabídne Ukraine International Airlines, kvalitu bez kompromisu pak Qatar Airways.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Ukrajinská aerolinka má v ceně odbavené zavazadlo do 23 kg, Qatar Airways pak do 30 kg.
PRG/Praha
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
9 275 Kč
PRG/Praha
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
15 hodin letu (přímý let)
9 309 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bangkok, letiště Vídeň.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-01-02T19:18:12+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Dana M.
před 5 lety

Zakoupila jsem letenku do Bangkoku přes váš web s přestupem v Dubaji. Let z Prahy je operován FlyDubai s příletem na terminál 2, let do B. je operován Emirates s odletem z terminálu 3. Jak se nejlépe dostanu po příletu do Dubaje na terminál3? Mám pouze 2 hod. na přestup. Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele
Katka
před 5 lety

Ahoj jsou letenky s Qatar Airways za tuto cenu ještě aktuální, měli jsme vybráno 21.6.-9.7. ale už to ukazuje cenu k 19tis. Díky

Avatar uživatele
Lukas
před 5 lety

Ahoj, mate niekdo skusenosti s pocasim v juni? Obavam sa dazda... Cital som ze na Koh Samui by to malo byt v pohode. Niekto zazil?

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

5* hvězdičkové aerolinky je především v dobytčáku naprosto irelevantní hodnocení.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Jak kdy... Třeba Cathay překvapil, jsou to detaily, ale prostě rozdíly jsou. Sleeping kit, horké nudle kdykoliv během letu, zmrzlina po jídle, aktuální filmy v IFE.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 5 lety

Souhlasím s pochvalou Cathay. Ta zmrzlina je u nich navíc buď Haagen Dazs z Dánska nebo Mövenpick ze Švýcarska. U 3 letů ze čtyř z poslední doby jsem měl vedle sebe volné místo a cestou z Hong Kongu do Londýna dokonce celou 3-sedačku na dobrý spánek vleže a ještě to byla nejlevnější možnost. Tomu bych dobytčák neříkal a navíc to slovo mi zavání snobismem (na webu o levném cestování nepochopitelným).

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

Ale houby snobismus... Že se eco stává čím dále méně snesitelnou - tj dobytčákem (aby se prodávala eco+) je zjevný trend posledních 5-7 let.

Raději poletím 20+ let starou 767 (rozumná konfigurace sedaček [v čemž zrovna UIA jsou výjimkou] a velikost letadla) s civilizovaným odstupem sedaček a skutečným čalouněním, bez IFE a s dobrou knížkou spíše než etalonem cestovatelské mizérie dneška, 777-300ER s 10 napříč a všemi těmi moderními, ultratenkými sedačkami s 31" odstupem a elektronickými pičvinkami s problematickou funkčností.

To že jsi měl kliku na málo obsazený let o míře cestovatelského (dis)komfortu napeosto nic nevypovídá.

Pointa byla ale zcela jiná. Že je Skytrax pay-to-play byznys, kde je otázkou peněz jaké má kdo hodnocení, komu se mažou negativní recenze, atd. atp. O nejasné a nekonzistentní metodologii hodnocení Skytraxu toho bylo napsáno spousty. Stejně jako o těch nejvíce do očí bijících případů jako 5 Hainanu, nápadné množství pozitivních a velmi si podobných recenzí China Southern, 4 pro LHR a FRA vs. jen 3 pro BRU, atd atp.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

Tohle klidně smažte, ale za to tučné zvýraznění nemůžu. To se udělalo "samo"...

Avatar uživatele
linda
před 5 lety

Je nutne se pri kupovani letenek registrovat do Panorama Clubu? Nechce nas to pustit dal, vyzaduji number card Panorama clubu :(

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Nutné by to být nemělo. Každopádně je členství zdarma a sbíráš míle za lety, já bych se regnul :)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

To máš pravdu. V exteriéru jsou většinou letadla stejná, až na nějaké malůvky :)) Samozřejmě při stejném letadla. Já ale cestuju v interiéru, takže myslím, že ten rozdíl tam opravdu oproti 5* aerolinkám je. Ale přiznávám se, že s UIA jsem ještě neměl tu čest. Třeba mě někdo vyvede z omylu.změním názor a v dubnu je prubnu.

Další akce