Zpět na seznam míst co vidět v Dubaji
Al Mamzar Beach

Al Mamzar Beach Park

Mimořádně populárním místem je nádherný a rozlehlý Al Mamzar Beach Park s mnoha plážemi na nově vybudovaném umělém poloostrově, jehož středem se táhne nádherný park plný palem s lavičkami, vzorně upraveným trávníkem i několika občerstveními a kavárnami.

Nejlevnější ubytování v Dubaji

Pláže a koupání

Ačkoliv zatím pláže v okolí parku Al Mamzar nejsou tak notoricky známé jako třeba JBR Beach nebo Jumeirah Public Beach, rozhodně doporučujeme vyrazit za koupáním právě sem. Rozlehlý a členitý umělý poloostrov nabídne více než 3 km velmi prostorných pláží s jemným bílým pískem, které jsou každodenně vzorně upravované.

Šířka a délka pláží naprosto zaručují dostatek soukromí, což oproti známějším a často přeplněným plážím ve čtvrti Jumeirah bude vítaná změna. Moře má velmi pozvolný vstup do moře.

Na pláži můžete využít zdarma veřejné toalety, převlékárny i sprchy.

Procházky a sportování

Celá pobřežní oblast ve čtvrti Al Mamzar v minulých letech prošla kompletní proměnou a vznikly zde kilometry nových stezek ideálních k procházkám podél moře, běhu nebo posilování ve venkovních veřejných fitness centrech zdarma.

Jak se sem dostat

K centrálnímu bodu Al Mamzar parku a okolo hlavních pláží projíždí autobusová linka C28 jezdící každou půlhodinu z hlavního autobusového nádraží Union Square

  • Naviguj: 25.3241, 55.3505

Další místa v Dubaji

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Veronika Čermáková
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 7 dny
Navrhni úpravu