Porto Moniz

Madeira z Prahy opět za nejnižší cenu. Letenky od 2 766 Kč

5 komentářů
2021-07-20T18:23:36+02:00

O akci

Kromě akčních letenek do Lisabonu přichází zhruba po měsíci aerolinka TAP s další várkou nejlevnějších letů z Prahy do města Funchal na Madeiře. Na celou první půlku roku 2022 zakoupíte zpáteční letenky za naprosto parádních 2 766 Kč, přičemž termínů je opravdu mnoho.

Nejlevnější letenky pořídíte v tarifu Discount, který v sobě zahrnuje jedno klasické příruční zavazadlo a jeden osobní předmět. Nicméně i letenky v tarifu Basic, které obsahují odbavené zavazadlo do 23 kg, jsou jen o 1 000 Kč dražší, což je stále cena hluboko pod normálem.

Průvodce a ubytování

Ačkoliv do odletu je opravdu hodně daleko a ubytování tak není třeba řešit hned teď, neváhejte a nalákejte sami sebe na cestu přečtením našeho velmi obsáhlého průvodce po Madeiře. Co se v něm dočtete?

Podmínky pro cestu

Do zimy se podmínky cestování jistě budou ještě upravovat. Sledujte naší 1x týdně aktualizovanou stránku Koronavirus v Portugalsku, kde se věnujeme detailně i cestám na Madeiru.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 5 500 Kč
  • Hledej v období Srpen až květen
  • Čeká tě přestup na letišti Lisabon
  • Poletíš s aeroliniemi TAP Portugal
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční zavazadla 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 8 kg a menší 40 x 30 x 15 cm
PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
8 hodin letu (1 přestup)
2 766 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-07-20T16:58:51+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Daniel _1
Daniel _1
před rokem

jen poznámka - let před týdnem s Tap - madeira - lisabon, zadarmo při letu jen kelímek vody - není to kritika... a dokonce nám sami nabídli změnu sedadel - ať sedíme s manželkou spolu... (taky to není kritika ..:))

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak
před rokem

Hosi, vy me bavite. Nazory, ze TAP potrebuje zoufale penize tady ctu uz asi 2 roky. Ryanair uz rok nabizi one way letenky za 200kc, wizzair za 10eur, vnitrostatne po Italii i snad za euro. Vsechny aerolinky potrebuji penize. Za posledni 3 mesice jsem byl v Evrope na cca 6 letistich (Brusel, Viden, Lisabon, Rim, Milan, Berlin) a Lisabon byl na tom bezkonkurencne nejlip. Muzeme se bavit o tom jak je TAP efektivni/profitabilni, ale prijde mi fakt smesny porad dokola hrotit jak TAP krachuje

Avatar uživatele
lvy
před rokem

Za tuhle cenu od nich Madeiru mám, ale v plané palbě tedy nejvyšší tarif a nejkratší přestupy.

Mıchal
před rokem

To vypadá, že TAP zoufale potřebuje cash :-D Navíc v Portugalsku se schyluje k dalšímu lockdownu a kdoví jak dlouho bude trvat.

padrino11
před rokem

Oni permanentně prodávají letenky pod náklady. Já mám od nich na fakturách za letenky záporné částky (JAR, Mexiko, Azory) - jediné co mě napadá je nějaká státní, nebo veřejná podpora, jejíž výše závisí na počtu cestujících.

Další akce