Portoriko

Na lehko z Vídně i Berlína do karibského Portorika. Letenky od 8 537 Kč

5 komentářů
2017-12-14T18:30:34+01:00

O akci

Nově zaváděné tarify bez odbaveného zavazadla sice budí u společností Air France/KLM/Delta mírné rozpaky, nicméně když je výsledná ořezaná cena opravdu dobrá, nemusí to být vždy krok špatným směrem. A když nás navíc letenky zavedou do míst s permanentně vysokými teplotami, kam se v pohodě zabalíme jen do batohu, můžeme jásat. Jednou takovou destinací je karibský ostrov Portoriko známý především rumem, pohodou, sluncem a plážemi. Není co řešit.

Nejlevnější letenky zakoupíme z Vídně během dubna 2018, a to už od cca 8.600 Kč, což je opravdu skvělá cena! Na začátku května jsou pak k mání těsně mezi 9.400 a 9.800 Kč, stejně jako po celé jaro z Berlína.

Případné odbavené zavazadlo do 23 kg vyjde celkem na 100 € (tedy 50 € jedním směrem). Nezapomeňte také, že Portoriko je součástí USA, ESTA tedy bude nutná. A poslední upozornění je na délku letů. U mnoha termínů se objevují letenky s nutným nocováním v New Yorku – vyhněte se jim, i kdyby rychlejší lety byly o pár desetikorun dražší. Z města byste stejně nic neviděli a akorát nechali zbytečné peníze za hotel.

Dostupné jsou i letenky na Americké Panenské ostrovy od 9.600 do cca 10.200 Kč, nicméně se zde nevyhnete nočnímu čekání v Atlantě, stejně jako enormně vysokým nákladům na pobyt na místě.

  • Ušetříš až 43 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Z Vídně nejlevněji v dubnu, z Berlína během dubna a května.
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě budete přestupovat vždy 2x, letiště se různí, obvykle Amsterdam či Paříž Charles de Gaulle + New York John F. Kennedy.
  • Poletíš s aeroliniemi Využijete služeb aerolinek ze SkyTeamu Air France, Delta Air Lines nebo KLM v závislosti na konkrétním letu.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně NEJSOU odbavená zavazadla, jen příruční. Kufr do podpalubí vyjde celkem na 100 €.
  • Víte do čeho jdete? Ne? Pak mrkněte na průvodce - Portoriko

Kde koupit

VIE/Vídeň
SJU/San Juan
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
TXL/Berlín
SJU/San Juan
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště San Juan, letiště Berlín Tegel.

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-12-14T18:45:12+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Míša z Brna
před 4 lety

Ahojda Kluci, v týdnu frcime tuhle akci na Portoriko. Mám dvě otazky- mužů po cestě zpět koupit rum po kontrole na letišti v Juanu aniž by mi ho v Atlantě nesebrali? Druhá otázka podle jake letecké společnosti platí váhový limit na příručak.AF má např. 2ks 10kg +2. Ale první let máme s Austrian. Oni to zřejmě nebudou řešit není to Ryanair, ale ať vime. Díky moc a fandíme vám.

Míša ze Štatlu

Avatar uživatele
Kamil
před 5 lety

Letenku jsme zakoupili a jedeme v květnu, vše bude jak před hurikánem.

Avatar uživatele
Katka
před 5 lety

Jak to vůbec ted v Portoriku po hurikánu vypadá? Země mě láká, ale aby bylo co k vidění :-(

Avatar uživatele
Petr
před 5 lety

Psal jsem na AirBnB na ubytko okolo Fajardo a paní mi psala, že to tam vypadá stejně nebo ještě líp jak před hurikánem. Tak těžko říct, jestli chce kšeft nebo už se vzpamatovali, webkamery jsou povětšinou online, nemůžu dohledat žádný aktuální foto od tama..

Avatar uživatele
Katchula
před 4 lety

Byla jsem v Portoriku a na více místech v Karibiku v prosinci, byli jsme jedni z prvních po hurikánu a pohoda. Bavili jsme se místními a už tehdy začínala i téct voda z kohoutku :) Elektřina taky už docel fungovala, sice parkrát v noci vypla, ale nahodili to rychle. Takže bych v tom neviděla problém. Teda pokud se nechystáte na Dominicu ....

Další akce