Portoriko

Na lehko z Vídně i Berlína do karibského Portorika. Letenky od 8 537 Kč

5 komentářů
2017-12-14T18:30:34+01:00

O akci

Nově zaváděné tarify bez odbaveného zavazadla sice budí u společností Air France/KLM/Delta mírné rozpaky, nicméně když je výsledná ořezaná cena opravdu dobrá, nemusí to být vždy krok špatným směrem. A když nás navíc letenky zavedou do míst s permanentně vysokými teplotami, kam se v pohodě zabalíme jen do batohu, můžeme jásat. Jednou takovou destinací je karibský ostrov Portoriko známý především rumem, pohodou, sluncem a plážemi. Není co řešit.

Nejlevnější letenky zakoupíme z Vídně během dubna 2018, a to už od cca 8.600 Kč, což je opravdu skvělá cena! Na začátku května jsou pak k mání těsně mezi 9.400 a 9.800 Kč, stejně jako po celé jaro z Berlína.

Případné odbavené zavazadlo do 23 kg vyjde celkem na 100 € (tedy 50 € jedním směrem). Nezapomeňte také, že Portoriko je součástí USA, ESTA tedy bude nutná. A poslední upozornění je na délku letů. U mnoha termínů se objevují letenky s nutným nocováním v New Yorku – vyhněte se jim, i kdyby rychlejší lety byly o pár desetikorun dražší. Z města byste stejně nic neviděli a akorát nechali zbytečné peníze za hotel.

Dostupné jsou i letenky na Americké Panenské ostrovy od 9.600 do cca 10.200 Kč, nicméně se zde nevyhnete nočnímu čekání v Atlantě, stejně jako enormně vysokým nákladům na pobyt na místě.

VIE/Vídeň
SJU/San Juan
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
TXL/Berlín
SJU/San Juan
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 43 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Z Vídně nejlevněji v dubnu, z Berlína během dubna a května.
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě budete přestupovat vždy 2x, letiště se různí, obvykle Amsterdam či Paříž Charles de Gaulle + New York John F. Kennedy.
  • Poletíš s aeroliniemi Využijete služeb aerolinek ze SkyTeamu Air France, Delta Air Lines nebo KLM v závislosti na konkrétním letu.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně NEJSOU odbavená zavazadla, jen příruční. Kufr do podpalubí vyjde celkem na 100 €.
  • Víte do čeho jdete? Ne? Pak mrkněte na průvodce - Portoriko

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště San Juan, letiště Berlín Tegel.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-12-14T17:45:12+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce