Klášter na Bali

Podzimní lety na Bali z Prahy, Budapešti i Vídně. Letenky od 11 110 Kč

10 komentářů
2018-07-24T12:47:31+02:00

O akci

Alternativní možnost k cestě na oblíbený indonéský ostrov Bali se skvělou cenovkou nabízí moderní čínská aerolinka XiamenAir z Prahy, Budapešti nebo Vídně. I když se listopad a prosinec počítá jako mimosezonní období, bez obav do Indonésie vyrazte, počasí nebude určující, viz náš nový průvodce po Bali.

Lety s XiamenAir vás na místo dovezou vždy se dvěma přestupy: jedním kratším v Amsterdamu a jedním dlouhým (přes den) v čínském městě Sia-men (Xiamen). Vzhledem k rezervační třídě G máte nárok na bezplatný vstup do tranzitního salonku nebo bezplatnou prohlídku města, vše vyřídíte během přestupu na tranzitní přepážce. Vhodné je však zmínit specifika přestupu v Číně. Podle všech pravidel i podle databáze vízových povinností TIMATIC, kterou se řídí pracovníci aerolinek, není potřeba pro přestup do 72 hodin žádné vízum do Číny. 

Zkušenosti cestovatelů se však různí. Zatímco někteří prošli letištěm bez větších potíží, jiní měli problém už s vpuštěním do letadla v místě odletu. Faktem je, že jste v právu, argumentace databází TIMATIC by měla vždy zabrat. Je však jistější dorazit na letiště s větším časovým předstihem, aby byl případný prostor pro vyřešení neznalosti běžných letištních pracovníků. Alternativu "na jistotu" představuje vyřízení dvouvstupového víza do Číny za 60 € v předstihu na čínské ambasádě v Praze nebo Bratislavě. I s ním by vás cesta na Bali vyšla minimálně o 3 tisíce Kč levněji než je obvyklá cena.

Dostupné termíny:

  • Odlety: 6., 7., 9., 10., 28.11, 1.12.
  • Návraty: 27., 30.11; 14.12., 21.12.

Zatímco lety z Prahy pořídíte výhradně přes web aerolinky, letenky z Vídně či Budapešti lze rezervovat například i přes Pelikána.

PRG/Praha
DPS/Bali
Zpáteční letenky
38 hodin letu (2 přestupy)
11 110 Kč
BUD/Budapešť
DPS/Bali
Zpáteční letenky
38 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
DPS/Bali
Zpáteční letenky
38 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 28 % oproti obvyklé ceně 15 500 Kč
  • Hledej v období Listopad a prosinec 2018
  • Čeká tě přestup na letišti Dva přestupy na letištích v Amsterdam a Sia-men.
  • Poletíš s aeroliniemi XiamenAir
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bali, letiště Budapešť, letiště Vídeň.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-07-24T11:56:55+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce