Buddha

Bangkok na libovolný termín z Prahy vč. zavazadel. Letenky od 11 804 Kč

21 komentářů
2019-09-13T10:21:00+02:00

O akci

Aktuálně s bezkonkurenční nabídkou pro cesty do Thajska přicházejí 5* aerolinie Lufthansa. Na libovolný termín v roce, snad jen s výjimkou Vánoc, pořídíte zpáteční letenky z Prahy včetně zapsaného zavazadla a s necelými 2 hodinovými přestupy za 11 804 Kč.

Některé varianty letů u zpátečních cest jsou levnější, ale zahrnují noční přestup v Curychu – vyhněte se jim.

Při letu tam naopak můžete zvolit přestup ve Frankfurtu a letět s A380. Cenový rozdíl je v desítkách korun (od 48 do 174 Kč).

K načerpání informací a inspirace si přečtěte našeho průvodce Thajskem a vaše cestopisy z Thajska.

  • Ušetříš až 13 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Od září do června 2020
  • Čeká tě přestup na letišti Krátké v Curych, Mnichov nebo Frankfurt
  • Poletíš s aeroliniemi Lufthansa nebo Swiss International Air Lines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční i zapsaná do 23 kg
PRG/Praha
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
13 hodin letu (1 přestup)
11 804 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bangkok.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-09-13T08:45:53+02:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Markus
před 4 lety

Vo výbere letenky cez Frankfurt síce Lufthansa píše A380, ale letieť sa bude A343, ako sa aj podľa histórie letu dá zistiť.

Avatar uživatele tmx
tmx
před 4 lety

A340 létá přes léto, v zimním letovém řádu je A380. Ale ono Lufthansa mění typy i podle obsazenosti, takže úplně 100% to u nich nikdy není.

Avatar uživatele
Mila
před 4 lety

Dobrý den, máte někdo zkušenost s pojištěním Storna letenek, které Lufthansa nabízí? Kdybych si let koupila na březen, tak je ještě půl roku času. Nemám s takovým pojištěním zkušenost, ale chápu dobře, že BLÍZKÁ OSOBA znamená taky můj přítel, se kterým si let rezervujeme společně a s pojištěním k tomu? (Osoby blízké: Manžel/ka, děti, rodiče, prarodiče, sourozenci, vnuci, snacha a zeť, švagr a švagrová, osoby, které pečují o nezletilé či příbuzné pojištěného, kteří vyžadující tuto péči a kteří necestují spolu s pojištěným, stejně jako pojištěné osoby uvedené v jedné pojistce (spolucestující osoby ), pokud mají společnou rezervaci a cestovní pojištění.). Rozumím dobře, že i v případě těhotenství lze letenky stornovat, oba dva? (Podmínkou poskytnutí pojistného plnění z pojištění storno poplatků je, že nastala některá z níže uvedených okolností, za kterých nelze rozumně předpokládat, že pojištěný uskuteční naplánovanou cestu:

1.2.1. Smrt, vážný úraz či neočekávané závažné onemocnění nebo komplikace v probíhajícím těhotenství nebo zjištění těhotenství pojištěného nebo osoby blízké po začátku pojistné doby.) . Děkuji za rady a zkušenosti.

Avatar uživatele
Tomáš
před 4 lety

Zdravím, jsme parta 4 kamarádů a rádi bychom do Thajska právě v průběhu Vánočních svátku (ideálně 3 týdny pobytu). Můžete mi poradit nejvýhodnější variantu termínů?

Děkuji

Avatar uživatele
Pavel Planespotter
před 4 lety

Těžko. Žádnou výhodnou akci na Vánoce nečekejte. Berte, co Vám bude vyhovovat. Levnější to zřejmě už nebude.

Avatar uživatele
Jirka
před 4 lety

Nás je banda 7 lidí a mě jde na stránkách Lufthansy koupit max. 6 letenek, jde to nějak udělat aby se dalo koupit více?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Lepší koupit 3 a 4, případně můžete u nás - ale zadejte 1 mládežníka, systém taky umožní jen max 6 dosp.

Avatar uživatele
Andrea
před 4 lety

Koukám na velikonocni Týden 4-14.4.2020 a tam mi to sice haze těch 11tis ale jen jedním směrem 😕

Kryštof Hájek
před 4 lety

Vánoce, Nový rok, Velikonoce, významné svátky... To jsou bohužel termíny, na které se v 99% akční ceny nevztahují.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Jen bacha na to, že ty nejlevnější lety hlavně do BKK jsou často operovány SunExpress, dokonce myslím tím jejich proslaveným A330... Díval jsem se zkusmo na nějaké termíny 02/03 a tam je jich plno.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

No pak je to lákavá akce jak noha :-). Ale mozna pro sběratele nejrůznější zážitku super. SunExpress zní fantasticky :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

S čím by měl být problém? Servis je od Lufthansy, rozestupy úplně stejné jako jinde a zcela jistě prošly obnovou i samotné sedačky.

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 4 lety

To si myslim, ze je bohuzel dneska riziko u skoro kazde spolecnosti (specialne na podobnych destinacich), mozna krome butikovek ala EK nebo SQ.. :D Ze te narvou misto A380 do nejakeho koupackeho dobytcaku, ktery se za druhe svetove ucastnil Bitvy o Britanii :D

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Stačí pohledat historii letů těch jejich A330, neoficiálně 40% letů zpoždění nad 8 hodin, přiznáno 13% nad 3h... Zvláště to jedno letadlo je údajně prokleté:-) Na druhou stranu velká šance na kompenzaci, tedy vlastě proč ne?

Laut verschiedenen Online-Portalen sollen 40 Prozent der Eurowings-Langstreckenflüge mehr als acht Stunden Verspätung haben. Stimmen diese Zahlen?

Bei allem Verständnis für die Prozentrechnung, aber wir reden über zwei von 87 Flugzeugen einer Airline, die pro Jahr 185 000 Flüge durchführt. Jede Verspätung ist eine zu viel – und wir hatten nun in der Tat einige, die so lange waren, dass unsere Gäste Anspruch auf Entschädigungen haben. Richtig ist, dass 13 Prozent der von Eurowings angebotenen Langstreckenflüge bisher eine Verspätung von mehr als drei Stunden hatten.

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 4 lety

Letěl jsem LH i se Sunexpress a rozdíl v tom je. Neříkám, že Sunexpress je nějaká hrůza, ale je určitě dobře, že na to Cali upozornil.

Avatar uživatele
Ondrej
před 4 lety

Jestli teda raději nepočkat na nějakou akci Qatar Airways....

Avatar uživatele dawve
dawve
před 4 lety

Tak to zpoždění ti může zaplatit cenu letenky, docela fér :) Ale je fakt, že podávat Eurowings jako let Lufthansy úplně ok není - to je přeci jiná úroveň služeb.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 4 lety

Vždyť je to jedno... stejně jako je zcela jedno těch pět trapných hvězdiček zprofanovaného Skytraxu, které jsou v Y zcela irelevantní.

Avatar uživatele tmx
tmx
před 4 lety

No není to úplně jedno. Třeba Lufthansa na svých letech po Evropě dává pití v libovolném množství zdarma (kromě tvrdého alkoholu). Jakmile je ale let operovaný Eurowings, nedostanete ani vodu, přestože máte koupenou letenku od LH, kde je psáno "snack & beverage". Takže jakmile to není let operovaný LH, není spolehnutí na to, co dostanete.

Pokud to je operované LH, klidně bych to doporučil i oproti Katarcům. Let 1+2+10 mi vyhovuje víc než 6+2+7 a kromě jídla mi QR nepřijdou v economy ničím výjimeční.

Avatar uživatele
Di
před 4 lety

Chápu dobře že povolí hledat letenky pouze na max 30d? :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Ahoj, musíš vybrat konkrétní termíny a nepoužít ten kalendář na rok. Tarif funguje pro cesty na max 3 měsíce pobytu :)

Další akce