HIT: Z Krakova na Havajské ostrovy. Letenky od 10 750 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Zřejmě chybný tarif u zahraničních prodejců umožňuje podniknout podzimní cestu na Havajské ostrovy z blízkých letišť v Krakově či Budapešti, kam se prakticky z každého koutu Česka i Slovenska dostaneme po zemi do 1.000 Kč za zpáteční cestu.

Lety jsou dostupné pouze na ostrov Oahu, tedy do hlavního města Honolulu v průběhu října až listopadu 2017, v prosinci cca o tři tisíce korun dráž. Na většinu termínů koupíme rychlé lety bez nocování po cestě, což u akcí na Havaj nebývá pravidlem.

Aktualizace: Letenky u zahraničních prodejců se rychle opravují, po vyprodání však jdou stále koupit letenky z Krakova od 17.910 Kč, což je o více než 7 tisíc Kč méně než z Prahy.

Zdržte se jakéhokoliv kupování přípojů, rezervování hotelů nebo aut bez možnosti bezplatného zrušení. Vyčkejte, zda letenky budou vystaveny a projdou, alespoň 1 měsíc od nákupu. Zároveň doporučujeme kontrolovat průběžně stav rezervace na webu aerolinek, jelikož uvedení prodejci mají žádný nebo nekvalitní zákaznický servis. Komunikace je pouze v cizím jazyce a počítejte s poplatkem za platbu kartou v řádu stovek korun, níže uvedené ceny jsou konečné. Úspora v tomto případě značně převyšuje rizika.

Letenky

Běžná cena: 25 000 Kč
 • Krakov - Honolulu
Kam Honolulu Honolulu
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - listopad
 • 2 přestupy
 • 25 hodin letu

Cena od 10 250 Kč 

Vyhledej letenky od 10 250 Kč

momondo.de

 • Gdaňsk - Honolulu
Odkud Gdaňsk Gdaňsk Lech Walesa
Kam Honolulu Honolulu
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad
 • 2 přestupy
 • 26 hodin letu

Cena od 10 670 Kč 

Vyhledej letenky od 10 670 Kč

awin1.com

 • Budapešť - Honolulu
Odkud Budapešť Budapešť Ferenc Liszt
Kam Honolulu Honolulu
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad
 • 2 přestupy
 • 27 hodin letu

Cena od 12 662 Kč 

Vyhledej letenky od 12 662 Kč

awin1.com

Ukázka letenek z 12. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 25 000 Kč. Ušetříš přibližně 57 %.

Platnost

Platí do aktualizace tarifu, meximálně desítky minut.

Termíny

Cesty v průběhu října až listopadu 2017.

Přestup

Přestupovat budete nejčastěji na letištích Amsterdam Schiphol a Vancouver nebo San Francisco.

Dopravce

Dopravu zabezpečí aerolinky ze SkyTeamu KLM a Delta Air Lines.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Právě mi dorazilo storno :-(

Taky zrušeno

Avatar uživatele

Bylo by něco přes Vánoce na cca dva týdny?

Avatar uživatele padrino11

Všade hezky, tak co na Havaji?

Máme dokonce open-jaw,přes vánoční svátky do Nového roku za 12 tis/osoba přes e-dreams. Kde jsou ty info,že se to ruší? Na F4F nic není,tak chci doufat

U nás ve zprávách :) Pokud máš eticket, tak je velká šance na projití.

No něco přišlo,jak si mám být jistá,že je to opravdu e-ticket?

Bude to dlouhé číslo typu 043-2030394849 :)

Avatar uživatele

Dlouhé číslo bohužel ne, jen ten šestimístný kód z písmen a čísel. Na Checkmytrip je vše confirmed, ale to hádám nic neznamená...

Avatar uživatele

Teď v 16:15 mám 431 Euro zaplaceno na termín 1 - 8.11. z Krakova,konfirmace dorazila

I etix? Mám info, že už se rezervace ruší.

Ahoj,dostali jste ten e-tix?

Avatar uživatele

Mám to pořád ve stavu confirmed, etix nedorazil, nevím jak dlouho čekat?

Jsme na tom stejně,ale confirmed znamená pouze rezervaci míst u leteckých společností,pokud nemáme e-tix,tak nemáme nic. Údajně se to ruší a vracejí peníze,což se nám zřejmě co nevidět stane taky. Dělat se s tím podle mě nedá vůbec nic.

Avatar uživatele

Budapešť - Honolulu - Budapešť ve stejném erroru za 12 500 Kč. Např. 20.-30. 11. 2017.

Měli jsme to tu, ale už zdá se býti vyprodáno/opraveno.

A Gdaňsk je pro Vás daleko?

https://www.momondo.fr/flightsea...ntent=7343

Avatar uživatele

chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s rezervací v případě, že druhý pasažér vstoupil do manželského svazku ale ještě nemá nové dokumenty? Chtějí tam číslo pasu, ale v době letu bude už jiné než nyní.. :D

Díky A.

Hlavní je vyplnit jméno, které bude v cestovním dokladu v době cesty.

Avatar uživatele

Jj - je to uplne v pohode - zavolej si na infolinku - vetsinou staci mailnout oddaci list (i v cestine) a oni ti to upravi, jsou na to zvykli.. Resp. standardni airolinky urcite, u lowcost nevim..

Avatar uživatele

To neni pravda Dave..

Avatar uživatele

uplně v pohode to neni, opravdu se muze stat- ze airline zmenu jmena ani z duvodu svatby nepovoli. Takze rezerovat na jmeno, ktere bude na pase v dobe cesty (puvodni plati 3 mesice od svatby)

Avatar uživatele Petr76

Lukas: Pokud cestující není úplný idiot, tak snad bude vědět jak se v okamžiku cesty bude jmenovat a na jaké jméno bude mít v tu dobu vystavené doklady...?

Avatar uživatele

:-))

Inspirace pro pripadnou cestu, ostrovy Oahu, Kauai a Big Island:)

http://jorgus.webnode.cz/havajsk...rovy-2005/

Avatar uživatele

Bohužel at jsem zkoušela jakýkoliv termín od října po leden tak jsem se nedostala pod 17tis. ale v průměru 21tis.

Škoda

Avatar uživatele

Bylo by něco na 2-3 týdny s případným stop-over ve Vancouveru/San Franciscu?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To musíš vidět!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To budou fotky!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Krakov John Paul II , Gdaňsk Lech Walesa

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Krakov John Paul II
Průvodce pro letiště Gdaňsk Lech Walesa

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Honolulu

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Honolulu

Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt