Niagarské vodopády

Na jaře k Niagarským vodopádům. Z polských letišť do Toronta. Letenky od 7 446 Kč

1 komentář
2019-11-11T09:47:00+01:00

O akci

Využijte zlevněných letenek k jarnímu výletu do Kanady. Stále běžící promo tarif kanadských aerolinií Air Canada vybízí především k návštěvě destinací v kanadské provincii Ontario. Nejzajímavější cenovku nesou letenky k jezeru Ontario a Niagarským vodopádům, tedy do hlavního města ontarijské provincie – Toronta. K odletům můžete vybírat mezi nejbližšími polskými letišti, ceny se příliš neliší. Moraváci využijí přímou dálnici na letiště v Katovicích nebo v Krakově, Východočeši uvítají možnost odletu z vratislavského letiště. V odkazech uvádíme termín z Katovic a Krakova, který se kryje s velikonočními svátky.

Při vyhledávání vhodných letenek téměř vždy narazíte na itineráře, které zahrnují přílety na Bishopovo městské letiště v Torontu, které se nachází na samostatném ostrově, a vy se z něj můžete do centra města vydat rovnou pěšky. Třeba na slavnou CN Tower, bez které by se torontské panorama neobešlo. Cesta z letiště k věži vám zabere dvacet minut chůze. Jak už jsme předeslali, hlavním cílem návštěvy Toronta budou určitě Niagarské vodopády. Jízdenky na autobus z Toronta k vodopádům v dostatečném předstihu seženete od 1 USD za jeden směr.

Niagarské vodopády můžete obdivovat takřka ze všech stran, projít se pod nimi, vidět je ze Skylon Tower a oblíbené jsou i okružní plavby pod vodopády. Barevně nasvícené vodopády si nechte na večer. Od května do listopadu je možné vidět i večerní ohňostroj, který se obvykle koná v pátek a v neděli v deset večer. Jak plyne z popisu, je žádoucí u vodopádů přenocovat a další den je případně obdivovat po přechodu Rainbow Bridge i ze strany USA.

Na pozemní přechod nepotřebujete vízum ani ESTA, avšak pro vstup do Kanady ještě před odletem proveďte registraci do eTA. Počítejte s delšími frontami a možným zdržením během kontroly pasů.

KTW/Katovice
YTO/Toronto
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
KRK/Krakov
YTO/Toronto
Zpáteční letenky
14.5 hodin letu (1 přestup)
WRO/Vratislav
YTO/Toronto
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 29 % oproti obvyklé ceně 10 500 Kč
  • Hledej v období Od listopadu do poloviny května vyjma vánočních svátků a Nového roku
  • Čeká tě přestup na letišti Podle itineráře ve Frankfurt, v Mnichov a v Kanadě v Montreal Pierre Elliott Trudeau
  • Poletíš s aeroliniemi Lufthansa a Air Canada
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V nejlevnějším light tarifu kombinace dvou standardních příručních zavazadel

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Toronto všechna letiště, letiště Krakow, letiště Wroclaw.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-11-06T19:01:10+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce