Marina Quinta Grande

Nová vlna levných letů z Prahy na Madeiru až do června. Letenky od 3 684 Kč

10 komentářů
2022-11-21T17:31:09+01:00

O akci

Portugalská aerolinka TAP v minulých dnech vpustila do prodeje další vlnu levných letenek z Prahy na madeirské letiště Funchal s jedním přestupem v Lisabonu.

Zpáteční letenky za 3 684 Kč pořídíte na velkou řadu termínů od prosince 2022 až do října 2023 s výjimkou letních prázdnin, kdy letenky stojí okolo 5 500 Kč. Letenky u TAPu tradičně nejvýhodněji koupíte přes web flytap.com.

Naplánujte si celou cestu s námi. Zpracovali jsme pro vás podrobného průvodce Madeirou:

Preferujete-li přímé lety bez přestupu, největší šanci na slušnou cenu letenky i pod 5 000 Kč máte s aerolinkou Eurowings.

  • Ušetříš až 43 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období Prosinec 2022 až říjen 2023 s výjimkou letních prázdnin
  • Poletíš s aeroliniemi TAP Portugal
  • Čeká tě přestup na letišti Lisabon
  • V ceně je příruční zavazadlo se součtem rozměrů do 115 cm. Tarif s odbaveným zavazadlem o 1 200 Kč dražší.
PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
7 hodin letu (1 přestup)
TAP Air Portugal logo sleva
3 684 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2022-11-21T17:31:09+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jeberjar
jeberjar
před 12 dny

prosím o radu. V které části koupi letenek je možné napsat počet osob? Mám stále jednu, a nejsem schopná najít kde mohu přidat další osobu. Moc děkuji :-)

 

Kryštof Hájek
před 12 dny

Hned na úvodní stránce, je ale nejdřív potřeba vyplnit destinaci (Funchal, Madeira) a až potom se vlevo dole objeví políčko pro počet cestujících.

Avatar uživatele Petr Beseda
Petr Beseda
před 12 dny

Pěkný den. Chtěl jsem se zeptat, jestli je v rámci jedné objednávky nějak možné koupit odbavená zavazadla (jiný tarif) jen pro některé cestující ze skupiny. Konkrétní příklad - jsme větší rodina a stačí nám třeba jen odbavená zavazadla pro 2 osoby z pěti. Děkuji.

Kryštof Hájek
před 12 dny

Zdravím Petře. Bohužel nelze. V rámci jedné objednávky jde jenom vybrat tarif bez zavazadla a následně přidat kufr pouze k vybraným cestujícím, je to ale dražší než přímo koupě tarifu s odbaveným zavazadlem.

Takže jedině koupit jako dvě různé objednávky.

Avatar uživatele torpy68
torpy68
před 12 dny

Ja som rozmyslal nad letom,ale ceny v pozicovniach ma dokonale vyliecili. Hold pojdeme inde.

Avatar uživatele lukasm
lukasm
před 12 dny

hm to je divné, 7 dní v červnu za 7-8 tisíc nejlevnější. Minulý rok ve stejnou dobu jsme platili 5 tis. vč. plného pojištění. Takže asi inflace, nicméně to bude podobné v celé Evropě.

CestovatelX
před 13 dny

Chtěl jsem s malými dětmi začátek července, 4440Kč taky dobrý, ale kvůli příletu v 1.00h jsem to vzdal.....

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 12 dny

Pokud vůbec v tu jednu ráno přiletíte. Nás takhle vypekl TAP letos v červnu, večerní lety zpravidla zpožděné, takže jsme nestihli přípoj na Madeiru, na letišti v Lisabonu všechno zavřené. Spali jsme na zemi a od čtyř od rána jsme čekali ve frontě, až se otevře přepážka TAPu, aby nás dali na ranní let, protože nás automaticky přesměrovali na odpolední let následující den. 
Nějaký amatér za přepážkou nám zrušil celou letenku, že nemáme platnou zpáteční letenku jsem zjistil až při online odbavení. Následovalo celodenní volání na jejich call centrum, kde nám nedokázali vůbec pomoci. Jen se starali, kde se stala chyba a kdo za to může. Podařilo se vše vyřešit až po několika hovorech, kdy se nám podařilo spojit s někým opravdu "kompetentním", ten nám musel vystavit nové letenky, protože viděl v systému, že původní letenku nám prostě někdo zrušil.

Nějaké žádosti o odškodnění už jsme vůbec neřešili, prostě jsme byli rádi, že jsme se dostali domů a nemuseli kupovat v červenci předražené last minute letenky.

Od té doby: TAP NEVER MORE!!!

Avatar uživatele martuc
martuc
před 11 dny

to zní šíleně, je mi líto, co jste musel zažít. Díky za sdílení, budu víc ostražitý, to bych fakt nechtěl (s rodinou) zažít! 

= Je mi 45, takže když jsem měl coby studentík fůru času a málo peněz, tak lowcosty tak nějak začínali (včetně internetu)...  Mám dvě děti (11+8 let), takže kupuju 4 letenky, snažím se najít balanc mezi rozumnou cenou a snesitelným "utrpením" na letišti. Nelítáme eurovíkendy, vždycky alespoň na týden, takže číhám na cca 1-2 příležitosti ročně.

Instinktivně jsem zatím upřednostňoval přímé lety (z Norimberku, Lipska, Drážďan + parkovné auta) před Prahou a kombinací. Vaše drsná zkušenost mne v tom jen utvrzuje. Čas a nervy mají také svojí hodnotu, a to dosti výraznou.   

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 13 dny

Super, na tohle jsem čekal. Koupeny letenky na jarní prázdniny.

Další akce