Klášter na Bali

Thajsko/Malajsie + Bali na jeden zátah z Vídně. Letenky od 11 175 Kč

3 komentáře
2020-01-23T14:51:00+01:00

O akci

Využijte nízkých cen na multi–city variantě letů s aeroliniemi China Southern při odletech z Vídně do jihovýchodní Asie. Za letenky na trase Vídeň – Bangkok / Kuala Lumpur a zpět s odletem z Bali zaplatíte pouze 11 117 Kč. Za přesun mezi destinacemi pak, jak si ukážeme, dáte pár stovek.

Nejvíce termínů najdete v dubnu, květnu a červnu. Na únor či březen jich je pomálu. V ceně letenky je zahrnuto odbavené zavazadlo do 23 kg a dva nutné přestupy, z nichž jeden musí být veden jako technické mezipřistání, viz:

Pozor si dejte na celkovou dobu letu a přestupy v Číně. Pro bezproblémový transit skrze Čínu musí být váš pobyt od prvního dosednutí po opuštění kratší 24 hodin a let do Urumči a z něj pod stejným číslem linky (CZ6022 / CZ6021) tedy operován jako technické mezipřistání. Vybírejte tedy letenky ideálně s dobou letu okolo 20 hodin.

Z Thajska či Malajsie se na Bali můžete přesunout přímými lety nebo se postupně vydat po jihovýchodní Asii a nakonec letět ze Singapuru. Aerolinií nabízejících levné letenky do 1 000 Kč najdete několik. Třeba Air Asia, Malindo Air, Scoot, atd. Pro tento přelet můžete využít třeba Skyscanner, kupujte ale vždy na webu aerolinky, nikoliv u nabízených prodejců... Viz jak se nenachytat u nejlevnějších letenek.

Inspiraci k vašim cestám najdete v našich průvodcích Thajskem, Malajsií, Singapurem a po Bali, stejně tak jako ve vašich cestopisech z Asie.

  • Hledej v období Do června 2020
  • Čeká tě přestup na letišti Urumči a Kanton
  • Poletíš s aeroliniemi China Southern Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční i zapsaná do 23 kg
VIE/Vídeň
KUL/Kuala Lumpur DPS/Bali
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
BKK/Bangkok DPS/Bali
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
18 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Kuala Lumpur, letiště Bali, letiště Bangkok.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-01-23T14:26:03+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lucka
před 4 lety

Ahoj, nevíte někdo jaký je vývoj u této letecké společnosti, co se týká koronaviru? Plánovali jsme koupi letenek na duben, teď vzhledem k okolnostem nevíme... Riziko při mezipřistání 2x v Číně? Díky za názory, informace...

Avatar uživatele
Dana
před 4 lety

Koronavir - panika nebo nebezpečí?

Avatar uživatele
Lukas
před 4 lety

Ahoj

tahle kombinace pres thajsko je zajimava ale potreboval bych termin na konec rijna , to asi jeste nebudou co ?

Další akce