Průvodce městem

Seattle, kapesní velkoměsto

Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

Co tady objevíš?

Jet City, Rain City, Emerald City, Coffe City… to je jen malý výčet přezdívek, jimiž se toto půvabné a tak trochu nenápadné město na severozápadě USA honosí. O Seattlu toho moc veřejnost neví. Sídlí tu Microsoft a Boeing, ale třeba i Starbucks, Amazon nebo Expedia. Už to značí, že se tu nebude žít špatně… a také tu nebude levno.  

To všechno je pravda, Seattle ale nabídne mnohem víc než jen ohromné kancelářské komplexy světoznámých firem. Město chytne za srdce svoji polohou na sedmi pahorcích, klidnou atmosférou na pobřežní promenádě, jezery, parky, rozsáhlými vilovými oblastmi a hlavně překrásným okolím Kaskádového pohoří.  

Seattle je kapesní velkoměsto, které Středoevropana uchvátí svými mrakodrapy, ale zároveň nepohltí městskou džunglí. Kdykoli budete chtít, do pár minut pěší chůze se ocitnete v klidném parku nebo na pobřeží.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
Připrav se na
3 dny
Dostatečná doba na průzkum rozlohou nevelkého města.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Duben - říjen
Nejlepší doba k návštěvě, štěstí a smůlu na počasí můžete mít však kdykoli.
Více o počasí
Letenky od
18 000 Kč
Je normální cena letenek z Prahy. Akce se objeví 3x ročně a ušetříš při nich 25%.
Akční nabídky

Praktické tipy do Seattlu

Zajímají tě víza, ceny nebo kultura? Další tipy najdeš v Průvodce Spojené státy americké

Zavřít boční panel

Doprava

Jak se nejlépe pohybovat ve měste a okolí

Jak se dostat do Seattlu

Letecky

Seattle je zatím černou dírou na mapě levných letenek ze střední Evropy. Jen výjimečně se stane, že cena klesne pod 17.000 Kč, a to už ani z Německa, odkud dlouhá léta byly letenky výrazně levnější. Vzhledem k tomu, že ani v blízkosti se nenachází žádné město, do něhož se akční letenky vyskytují častěji, musíme se zkrátka smířit s vysokou cenou dopravy.

Akce se objeví maximálně 3x do roka, obvykle s aerolinkou Condor na jarní či podzimní období, kdy lze pořídit letenky za částku kolem 12.000 Kč.

Kvůli poměrně drahým vnitrostátním letenkám a jízdenkám po USA se většinou ani moc nevyplatí skočit po akci do San Francisca či Los Angeles a následně do Seattlu doletět/dojet místní linkou.

Autobusem

Autobusová doprava vítězí při cestách z kanadského Vancouveru, kdy představuje nejlevnější i nejrychlejší způsob cesty. Jednosměrná jízdenka se pohybuje kolem 18 USD, cesta trvá 4 hodiny a spojení jezdí několikrát denně.

Dvě největší autobusové společnosti operující ze Seattlu do Vancouveru, Portlandu, San Francisca a dalších měst na západě USA, jsou Boltbus a Greyhound. Nejlevnější jízdenky kupujte vždy přes internet alespoň s měsíčním předstihem. Megabus do Seattlu nezajíždí.

Cesta autobusem do San Francisca zabere většinou 22–25 hodin a jednosměrná jízdenka přijde na 60–70 $.

Vlakem

Seattle je významným bodem na železniční mapě Amtraku. Kříží se tu dvě významné tratě:

 • Vancouver – Seattle – Portland – Oakland – Los Angeles,

 • Seattle – Minneapolis – Chicago.

Obě dvě patří k turisticky velmi oblíbeným, protože prakticky po celých svých délkách procházejí velmi atraktivní horskou krajinou. Příklady cen jednosměrných jízdenek a délky jízdy:

 • Vancouver: 40 $, 3 h 30 min.,
 • Portland: 35 $, 3 h 30 min.,
 • Oakland (San Francisco): 90 $, 23 h,
 • Los Angeles: 100 $, 36 h,
 • Chicago: 150 $, 45 h.

Jízdenky se opět vyplatí nakupovat v předstihu přes internet, na místě můžou být až vícenásobně dražší.

Jak se dopravovat po Seattlu

Veřejná doprava v Seattlu i jeho okolí je hustá, ale může být trochu zmatečná. Ve městě a jeho okolí působí hned několik různých společností, nicméně to pro běžného cestujícího nakonec nemusí být nikterak zásadní problém. Všechno totiž řeší jediná jízdenka Orca Card, na niž můžete cestovat všemi společnostmi – autobusem, tramvají, příměstským vlakem i trajekty.

Orca Card

Jediný způsob placení jízdného, v hotovosti to většinou vůbec nelze. Kartičku si koupíte v automatu na všech tramvajových zastávkách, v supermarketech Safeway nebo v řetězci rychlého občerstvení QFC (ne KFC). Samotná stojí 5 $, dobít si na ni můžete opakovaně libovolný obnos.

Použití je jednoduché, vždy po nástupu do autobusu si pípnete u označovače, případně na zastávce v turniketu, přičemž se vám odečte příslušný obnos. Při cestě rychlodrážní tramvají (metrem) si musíte pípnout při nástupu i při výstupu! Jízdné se mírně liší u různých dopravců a u tramvaje dle vzdálenosti, v zásadě ale platí, že jedna cesta vyjde cca na 2,50–2,75 $, pokud cestujete jen v Seattlu a první zóně mimo město.

Plánujete-li se pohybovat častěji, dobijte si ráno celodenní jízdenku za 8 $, kterou lze využít na všech spojích, kde jízdné nepřesáhne 3,50 $, což jsou všechny ve městě, dražší jsou jen cesty dál za město, například do Everettu. Celodenní jízdenka platí vždy do 3:00 následujícího dne.

Rychlodrážní tramvaj (Link Light Rail)

Seattle nemá klasické metro, ale pouze něco mezi metrem a tramvají. Jediná linka začíná na letišti a protne celé centrum Seattlu, kde jezdí pod zemí, severojižním směrem, aby skončila u Washingtonské univerzity. Spojení je rychlé, komfortní a časté, například z letiště do centra se dostanete za 30 minut.

První spoj jede v 5:00, poslední v 1:00, detailní jízdní řád.

Jízdné se vypočítává podle vzdálenosti, nejlevnější stojí 2,25 $, nejdražší 3,25 $. Kartičku Orca, kterou použijete pro placení, si musíte pípnout vždy při nástupu i při výstupu!

Autobusy a trolejbusy

Město brázdí modro-bílé autobusy Sound Transit (jízdné za 2,75 $) a žluto-zelené autobusy či trolejbusy King County transit (jízdné za 2,50 $), kterých je v centru mnohem víc. U obou společností použijete Orca Card, stačí pípnout jen při nástupu.

Obecně je autobusová i trolejbusová doprava v centru ukrutně pomalá, a pokud se plánujete pohybovat pouze po Downtownu, vůbec se nevyplatí, pěšky většinou dorazíte na místo rychleji.

U okrajových částí města si také dejte pozor na intervaly, které obvykle přesahují 20 minut. Některé linky jsou na zastávkách označeny jako „Night Owl“ – ty jezdí po celou noc.

Tramvaj

Po ulicích Seattlu se prohání i klasické tramvaje tak, jak je známe od nás. Dokonce doslova, vozy jsou totiž vyrobené v ostravských dílnách.

Tramvají se pohodlně dostanete například z centra k promenádě u jezera Union, jedna jízda stojí 2,25 $.

Seattle Tram

Trajekty

Projeďte se po Elliottově zátoce ze Seattlu do malých městeček na druhém břehu. Orca Card platí pro dvě společnosti provozující přívozy: Washington State Ferries a Kitsap Transit. Jednosměrná cesta ze Seattlu na ostrov Bainbridge nebo do Bremertonu stojí kolem 8 $, plavba trvá asi 20 minut.

Monorail

Z centra (stanice Westlake Center) do vědecko-zábavního areálu Seattle Center, kde mimo jiné najdete ikonickou rozhlednu Space Needle, se dostanete rychle a poněkud netradičně monorailem. Nadzemka využívající jen jednu kolej vás na místo dopraví za 5 minut a 2,50 $, neplatí zde Orca Card!

Zavřít boční panel

Ubytování

Kde a za kolik přenocovat

Seattle vás určitě chytne za srdce a zamilujete si ho, při vybírání ubytování ale dbejte na to, aby se vaše srdce návštěvy vůbec dožilo. Ač město nepatří k turistickým top cílům, ceny ubytování se řadí mezi vůbec ty nejvyšší na světě, především kvůli přítomnosti centrál mnoha velkých světových firem.

Absence levných hostelů navíc situaci nepomáhá, jedinou záchrannou brzdou tak bude airbnb, ale ani tady vám vaše peněženka moc nepoděkuje.

Lokality

Obecně se snažte hledat bydlení poblíž stanice rychlodrážní tramvaje, dojíždění z větších dálek autobusem může být opravdu zdlouhavé.

Downtown, tedy středobod Seattlu. Ubytování tu bude jistě pohodlné, protože všude dojdete pěšky, ale najdete tu jen ty nejdražší nabídky hotelů. Nepočítejte s nocí za pokoj pod 5.000 Kč.

Columbia City, klidná čtvrť na jih od centra směrem k letišti. Zde najdete asi nejvíc nabídek airbnb, přitom tudy projíždí rychlodrážní tramvaj jak do města (20 minut jízdy), tak na letiště (15 minut jízdy). Z pohledu „value for money“ je Columbia City asi tím nejlepším místem pro ubytování. Ani tady ale obvykle průměrné nabídky airbnb neklesnou pod 1.400 Kč na noc.

Fremont a okolní čtvrti jsou podobné Columbia City, jen o něco živější a přesně na opačné straně od centra, tedy na sever. Nabídek airbnb je tu opět velké množství, ceny oscilují mezi 1.200 a 1.600 Kč za noc. Nevýhodou je fakt, že tudy nejezdí žádná kolejová doprava a vy jste tak odkázaní na cestování pomalými autobusy, jezdí jich tu do centra hodně a déle než 25 minut cesta obvykle netrvá.

Bellevue je sice město, kde sídlí Microsoft, a tak tu tedy levné hotely budete hledat marně, ale občas se zadaří opět na poli airbnb. Nemusíte se bát dojíždění do Seattlu, vzdálenost je krátká a autobusů jezdí hodně – bez meziměstské přirážky.

Ceny

Jak už bylo naznačeno, Seattle patří k nejdražším městům na světě. Preferujete-li standardní tříhvězdičkové hotely, musíte si připravit částku minimálně 3.500 Kč na noc za pokoj + daň kolem 15 % z ceny, která se obvykle neudává při počátečním vyhledávání.

Hostely chybí úplně, jedinou možností, jak bydlet za normální cenu tak představuje airbnb. Kvalitnější nabídky s pěkným pokojem startují na 1.400 Kč za noc, můžete mít ale štěstí a narazit na nově zaregistrovaného uživatele, který jde s cenou i pod tisícovku.

Zavřít boční panel

Co podniknout

Nejlepší výlety a aktivity

Vyhlídky

Podobně jako třeba kopcovité San Francisco i Seattle má skvělou topografii umožňující parádní výhledy na velmi fotogenické město v čele s rozhlednou Space Needle. Když bude hezké počasí, můžete pozorovat i Kaskádové pohoří nebo se nechat unášet pohledem na klidný Pugetův záliv.

Pozorování velryb

Celé severozápadní pobřeží amerického kontinentu je jako stvořené pro pozorování migrujících velryb a kosatek ze severu na jih (prosinec, leden) a zase opačně (duben, květen, červen). Při prostém pohledu na mapu vám bude jasné, že ze Seattlu musíte kus popojet k ostrovu San Juan, kde se velryby nejvíce zdržují.

Ve městě působí několik specializovaných agentur, které pořádají většinou celodenní výlety lodí, průměrná cena se pohybuje kolem 100 $ za osobu. Příklady agentur:

Let hydroplánem

I když nemusíte být zrovna zapálení letečtí nadšenci, let hydroplánem bude pro vás určitě zážitek. Vybrat si můžete z krátkých okružních letů, které trvají 20 minut a stojí od 99 $, nebo si můžete zaletět na některé z pravidelných linek na několik ostrovů San Juan nebo do kanadské Victorie. V takovém případě vyjde jednosměrná letenka na 150 $. Všechny lety zajišťuje aerolinka Kenmore Air z jezera Union, kam se z centra za 5 minut dostanete tramvají.

Letenky vždy zajišťujte s předstihem na internetu.

Let hydroplánem

Tour do Boeing

Jednou z přezdívek Seattlu je „Jet City“, a to z prostého důvodu. Největší výrobce dopravních letadel na světě Boeing má svoje největší továrny právě tady. Pro návštěvníky jsou k dispozici dvě hlavní lákadla:

 1. Prohlídka výrobního hangáru letounů 747 a 787 v závodu v Everettu asi 40 km severně od Seattlu. Lístky je nutné rezervovat předem s velkým předstihem (alespoň měsíc) na www.futureofflight.org, dvouhodinová prohlídka stojí 25 $.

  K budově „Future of Flight“, kde prohlídka začíná, se lze dostat i veřejnou dopravou ze Seattlu. V centru (na více různých místech) nasedněte na autobusy 402, 421, 511 nebo 512 a dojeďte do stanice „Lynnwood Transit Center“. Tady přestoupíte na autobus číslo 113, kterým se vydáte směrem na Mukilteo. Vystoupíte v zastávce „Hwy 525 & 84th St“ u Taco Bell, odkud se dáte pěšky strmě do kopce po ulici 84th St. a po 5 minutách chůze dorazíte na místo. Na cestu si vyhraďte hodinu a půl a cca 7 $ jedním směrem, lze platit jen s Orca Card.
 2. The Museum of Flight u druhého výrobního závodu v Rentonu na jih od centra, což je jedno z nejlepších muzeí věnované civilnímu letectví na světě, více detailů viz „Co navštívit“.

Výlety do okolí

Seattle je městem s obrovskou devízou, a to úchvatným okolím. Z jedné strany klidné vody Pugetova zálivu se stovkou ostrůvků, kde si skvěle odfrknete od náročného programu, z druhé strany pak nádherné Kaskádové pohoří v čele s horou Mount Rainier, která se tyčí nad celým krajem a za dobré viditelnosti je vidět odkudkoli ze Seattlu.

O něco dál je pak nechvalně proslulá sopka Mount St. Helens, která v roce 1980 zaznamenala jeden z nejmohutnějších výbuchů v dějinách USA, při němž zahynulo 57 lidí.

Pití kávy

Káva patří k jednomu z mnoha synonym, která se při vyslovení názvu „Seattle“ vybaví. Místní obyvatelé patří k největším konzumentům kávy na světě a kavárny nejrůznějšího vzezření a cenového rozpětí najdete opravdu úplně všude. Koneckonců… kde si myslíte, že vznikl a dodnes sídlí Starbucks? Jasně, že v Seattlu.

Tak si na půlhodinku dopřejte chvilky klidu a vychutnejte si nejlepší kávu v USA.

Co vidět a navštívit v Seattlu

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a seznam se s nejzajímavějšími místy v Seattlu

Zavřít boční panel

Rozhledna Space Needle

Ikonická stavba celých Spojených států se sice trochu krčí ve stínu Golden Gate Bridge, Sochy svobody nebo slavného nápisu „Hollywood“, nicméně pokud uvidíte její fotku, uchvátí vás. A až ji uvidíte naživo, uchvátí vás ještě víc. Ladná 184 metrů vysoká stavba z roku 1962 je hlavním poznávacím znamením města a bez ní by Seattle nebyl Seattlem.

Vstupenka na věž stojí 22 $, případně 34 $ za dva vstupy během jednoho dne: za světla a za tmy. Osobně ale doporučujeme vyjet za tmy do vilové čtvrti Queen Anne Hill, odkud uvidíte právě samotnou rozhlednu, viz mapa.

Vyhlídková terasa je přístupná od neděle do čtvrtka od 10:00 do 19:00, v pátek a sobotu pak mezi 9:00 a 21:00.

Využít můžete i kombinovaných vstupenek na různé další atrakce, viz oficiální web.

Zavřít boční panel

Seattle Center

Oblast, v níž stojí mj. právě i rozhledna Space Needle, je centrum zábavy. Najdete tu parádní výstavu kombinující umělecké výtvory ze skla a botanickou zahradu „Chihuly Gardens and Glass“, interaktivní vědecké centrum se spoustou zajímavostí, Dětské muzeum, Muzeum popové hudby, divadla, kina, obchody, velkou víceúčelovou arénu… Jednotlivé vstupenky nebo celé pakety můžete rezervovat na adrese web.ticket.spaceneedle.com.

Do oblasti Seattle Center se dostanete buď speciální linkou Monorailu z centra (stanice Westlake) za 2,50 $ (neplatí zde Orca Card), nebo dojet běžným trolejbusovými linkami číslo 3 a 4 do stanice „5th Ave&Broad St.“

Zavřít boční panel

Kerry Park

Asi nejkrásnější místo v Seattlu. Malý hezký upravený parčík je utopen v krásné vilové čtvrti Queen Anne Hill a je z něj nejlepší výhled na panorama města, kterému v popředí dominuje rozhledna Space Needle a v pozadí zasněžený vrcholek čtyřtisícovky Mount Rainier. Všechny pohledy Seattlu jsou focené právě odtud.

Z centra dojeďte autobusem/trolejbusem číslo 2, 13 nebo 29 na zastávku „Queen Anne Ave N & W Highland Dr“, odkud jsou to do Kerry Parku slabé dvě minutky chůze. Dorazte ideálně ještě za světla a pozorujte odsud postupující tmu a s ní ruku v ruce rozsvěcující se mrakodrapy města. Je to opravdu nezapomenutelný zážitek.

Zavřít boční panel

Pioneer Square

Historické jádro Seattlu se starými cihlovými domy (které jsou replikami vyhořelých domů z 19. století) připomíná dobu, kdy bylo město domovem těch nejpodivnějších existencí a na svoji slávu teprve čekalo.

V bezprostřední blízkosti najdete přístaviště, kde na vás čeká spousta dalších aktivit. Od konečné stanice trajektů po stovky malých restaurací a obchůdků, kde seženete ty nejrůznější mořské potvory. Alespoň jeden den si sem skočit na večeři je zkrátka nutností, bez níž Seattle neopouštějte.

Zavřít boční panel

Museum of Flight

Jedno z nejlepších světových muzeí věnovaných letectví najdete na jihu Seattlu u výrobního závodu Boeingu v Rentonu, kde se montují 737. Pokud jste leteckým nadšencem, Museum of Flight je „must-do“ v Seattlu.

Vstupenka stojí 13 $ a přímo z centra se k muzeu dostanete autobusem číslo 124.

Denní otevírací doba je 10:00–17:00

Zavřít boční panel

Microsoft Visitor Center

Po Boeingu druhým největším hybatelem ekonomiky města je beze sporu hlavní světové sídlo Microsoftu. V jedné z bývalých hlavních budov přímo v hlavním kampusu ve městě Redmond je vyčleněno návštěvnické centrum pro širokou veřejnost, kde se dozvíte vše o historii i vizích společnosti.

Otevřeno je každý den 9:00–19:00, hledejte budovu číslo 92. Vstupné je zdarma.

Budete-li se sem chtít vydat neamericky veřejnou dopravou, nejprve dojeďte ze Seattlu linkou 255 do stanice „South Kirkland Park + Ride“, kde přestoupíte na autobus 249 směr Overlake a vystoupíte asi po 15 minutách v zastávce „NE 36th St & 150th Ave NE“. Celou cestu můžete jet jen na celodenní jízdenku za 8 $ na své Orca Card, počítejte celkem se zhruba 45 minutami jízdy.

Zavřít boční panel

První Starbucks

Milovníci řetězce Starbucks bezpochyby musí zamířit do uličky Pike Place poblíž tržnice Public Market. Tady totiž najdou nenápadnou provozovnu, která má tu čest být vůbec tou první v historii firmy, vznikla v roce 1971.

Zavřít boční panel

Pike Place Market

Krásná stará tržnice na mezi moderním centrem a přístavištěm vás nadchne stovkou obchůdků se všemožným zbožím s velmi výrazně převažující vůní/smradem (vyber dle nátury) mořských ryb. Stánků s nimi je tu skutečně mnoho, milovníci ryb budou u vytržení, ti ostatní budou rychle hledat východ.

Kromě ryb tu najdete další produkty především farmářů z blízkého okolí města. Jedná se tak vlastně o jeden z prvních farmářských trhů v masivním měřítku. Obvyklá prodejní doba je od 10:00 do 16:00, některé obchody pak mají otevřeno až do 18:00, restaurace dlouho do noci.

Zavřít boční panel

Japonská zahrada

Podle odborníků jedna z nejautentičtějších japonských zahrad mimo území Země vycházejícího slunce se nachází právě v Seattlu. Je také nejstarší na americkém kontinentu a patří rovněž k těm největším. Nejkrásnější je samozřejmě v říjnu, kdy celá zahrada hraje sytými barvami podzimního listí a také zhruba od poloviny března do začátku dubna, kdy kvetou sakury.

Otevřeno je od 1. března do 30. listopadu. V pondělí vždy od 12:00 do 16/17/18/19:00 dle ročního období, v ostatní dny pak od 10:00. Vstupné činí 8 $, děti nad 5 let platí polovic.

Zavřít boční panel

Discovery Park

Pěkný lesopark a kus divočiny na kraji města, který je zakončen ostrou špičkou zasahující do moře, na jejímž konci stojí malý maják West Point. Vyrazte sem za hezkého počasí, když nebudete vědět co s časem a unaví vás ruch velkoměsta. Místy vám ani nepřijde, že jste v blízkosti obydlené zástavby. Skvěle se odsud pozoruje západ slunce, i když pěkným místem je i Centennial Park daleko blíže centru města.

Z centra sem dojedete autobusy číslo 19 a 24.

Zavřít boční panel

Socha Lenina

Tak trochu dekadentním místem, které by v USA čekal asi málokdo, je jedno malé nenápadné náměstíčko ve čtvrti Fremont. Stojí tu totiž pětimetrová socha samotného V. I. Lenina. Zajímavá je také výrazná československá stopa této sochy.

Původně totiž byla vytvořena sochařem Emilem Venkovem a až do roku 1989 nestála nikde jinde než v Popradu. Po jejím odstranění se však dostala do hledáčku amerického učitele angličtiny Lewise Carpentera, který ji jako umělecké dílo za 13.000 dolarů od města Popradu odkoupil, nechal převést do Seattlu a instaloval právě ve Fremontu, kde stojí dodnes.

Počasí a sezóny v Seattlu

Oblast a aktivita Led Úno Bře Dub Kvě Čer Čvc Srp Zář Říj Lis Pro
Seattle
Dobrého počasí si užijete hlavně v létě

8 °C

9 °C

12 °C

15 °C

18 °C

21 °C

24 °C

24 °C

21 °C

15 °C

10 °C

7 °C

Počasí

Jedna z přezdívek města „Rain City“ nevznikla pro nic za nic. Především v zimě, na podzim i na jaře tu prší docela dost, často několik dní v kuse. Seattle leží v mírném oceánském klimatu, v zimě skoro nikdy nemrzne, v létě tu zase nejsou žádná velká parna. Obecně se vlastně dá říct, že počasí je tu velmi podobné jako u nás, jen s menšími rozdíly během roku a s větší vlhkostí. 

Léta jsou poměrně suchá a šance na hezké počasí je velká, letní bouřky tu jsou totiž docela vzácné, protože teploty zřídkakdy překročí 25 °C.  

Sezóny a kdy vyrazit

Jednoznačně nejlepším obdobím pro cesty na severozápad USA je naše léto. Nejhezčí měsíce jsou červen až srpen, s teplotami kolem 24 °C a menší vlhkostí. Naopak nejhorší jsou určitě prosinec až únor, kdy je šedivo, vlhko a lezavo – ani teplo, ani zima.  

I za cenu nebezpečí deštivějšího počasí jsou v Seattlu krásné podzimy. Zeleně je ve městě a okolí hodně, to znamená, že v říjnu a listopadu hraje celé město sytými barvami podzimního listí. 

Nejlepší čas k pozorování velryb, které je v okolí města rozšířenou zábavou, jsou měsíce prosinec, leden, duben a květen. V červnu je pak top sezona pro pozorování kosatek. 

Protože Seattle nepatří k turisticky nejnavštěvovanějším městům, sezony se nijak zvlášť neprojevují na cenách ubytování ani dalších služeb. 

Skvělé akce do Seattlu

ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 39%
Akce starší 2 týdnů
ušetříš až 42%
Akce starší 2 týdnů
ušetříš až 46%
Akce starší 2 týdnů
5 starších akcí
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 3 dny
Navrhni úpravu