Ostrov Kauai

Na Havajské ostrovy z Vídně i s odbaveným zavazadlem. Letenky od 18 673 Kč

1 komentář
2020-02-11T16:31:26+01:00

O akci

Havajské ostrovy ležící v Tichém oceánu od nepaměti lákají mnoho cestovatelů na své místy až neuvěřitelné přírodní krásy nebo bohaté sportovní vyžití. Pokud se při balení na cesty neradi omezujete přemýšlením, co vše se vměstná do příručního zavazadla, využijte nabídku společnosti SAS z Vídně na ostrovy Oahu (Honolulu), Maui (Kahului) a Kauai (Lihue), která nabízí zpáteční letenky i s odbaveným zavazadlem do 23 kg za velmi slušných 18 673 Kč. 

Doporučujeme přitom vybírat open-jaw lety s příletem na jiný ostrov než ze kterého se budete vracet zpět do Evropy. Ušetříte se tím jeden meziostrovní přelet.

Po prokliku na nabídku letenek (viz níže) nechte načíst všechny možnosti a pokud se vám ve výpisu neobjeví tato cena neobjeví, klikněte na tlačítko "Přimíchat", které zobrazí všechny další letenky. Při výběru letů také věnujte pozornost celkové době letu. Ve většině případů vás na zpáteční cestě čeká celodenní (bez nocování) stopover v San Franciscu, ale mezi nabídkami najdete i nepříjemné více než 50hodinové cesty s dlouhými stopy i v Kodani.

Co se bude hodit:

Před cestou si důkladně propočítejte celkové náklady, pobyt na Havaji patří k těm nejdražším vůbec. Neváhejte například s rezervací ubytování. I pokud poletíte až za půl roku, je dobré rezervovat co nejdříve. To samé platí i u autopůjčoven:

Nápomocná bude před cestou i dvojice našich průvodců: po Honolulu a po ostrově Maui.

  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 25 000 Kč
  • Hledej v období Září až listopad
  • Čeká tě přestup na letišti Kodaň a San Francisco
  • Poletíš s aeroliniemi SAS Scandinavian Airlines a United Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + dvě příruční

Kde koupit

VIE/Vídeň
HNL/Honolulu OGG/Kahului
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
24 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
LIH/Lihue OGG/Kahului
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
24 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
LIH/Lihue HNL/Honolulu
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
23 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Honolulu, letiště Kahului, letiště Lihue.

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-02-10T22:52:03+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 3 lety

To je dobrá cena za Havaj open-jow v kombinaci za lety s krátkými přestupy. Nicméně kromě výše zmíněných ostrovů určitě doporučuju Big Island. Přišel mi jako nejzajímavější a rozhodně nejvíce rozmanitý - https://etabroad.com/cs/cestopis...6-lakadel/

Další akce