Průvodce státem
Měsíc
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Víza a povinnosti na Měsíci

Víza

Víza na Měsíc jsou v současnosti platná na měsíc a platí pro celý Měsíc. Pokud se chystáte na Měsíc déle než na měsíc, je možné si každý měsíc víza na Měsíc o měsíc prodloužit. Nakonec je to náš jediný Měsíc a měsíc tu uteče jako voda. Naštěstí zdejší úřady si na detaily nepotrpí, a tak měsíc od měsíce víza prodlouží, Měsíc sem, Měsíc tam.

Další dokumenty

Samozřejmostí je prokázat se při vstupu na celní kontrole cestovním pasem s platností minimálně 6 měsíců.

Nakonec si dovolíme poděkovat agentuře NASA za nádherné fotky a zároveň se omlouváme všem ženám, Pražákům, Brňákům, Slovákům, politickým a náboženským vyznáním, zrzkům s tělem ředitele vápenky a všem ostatním, co se v textu našli :D

Za trest nechť jsme všichni v  redakci Cestujlevne.com do konce života připoutáni k obrazovkám, hledajíc ty nejlepší akční letenky do celého světa a vesmíru. Stejně to milujeme :)

Dovolená minimálně na měsíc

Měsíc s nikým nesousedí, přesto už však tuto destinaci každý párkrát na vlastní oči viděl. Nachází se přibližně 384.403 km od Prahy, není to tedy o mnoho dál než do Brna. Vzdálenost se však v průběhu roku mění s tím, jak se Měsíc kolem Prahy otáčí. Na dovolenou sem vyrazí ten, kdo vyhledává méně přitažlivé destinace. Ideální je však i pro toho, kdo nikam nechvátá, dokáže si užít náročné treky a touží víc po tichém dobrodružství než po vodě a čerstvém vzduchu.

Víza
Měsíc zdarma
Turistická víza na Měsíc jsou vydávána na měsíc zdarma.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Nestabilní
Citelné rozdíly v teplotách očekávejte mezi -173 až +126 °C.
Více o počasí
Letenky od
Akční se objeví 1x do roka a ušetříš cca 100 %.
Akční nabídky