Zavřít boční panel

Ubytování v Aarhusu

Kde se ubytovat v Aarhusu

Ubytování v Aarhusu nebude složité vybrat. Centrum města je prakticky tou jedinou lokalitou, kde byste si svůj hotel či apartmán měli hledat.

Navíc na booking.com/aarhus naleznete pouze 38 dostupných hotelů a hostelů, z nichž většina leží právě v centru města.

Ceny

Ačkoli je nabídka velmi omezena, ceny jsou o něco nižší, než je u Dánska zvykem. Standardně zakoupíte noc v hotelu okolo 2.500 Kč, v hostelu se pak budete držet pod 2.000 Kč za dvě osoby.

Mezi osvědčené levné řetězce patří Cabinn a Wakeup s cenou okolo 2.150 Kč za malý pokoj s koupelnou. Valné zastoupení tří hotelů tu má i kvalitní řetězec Scandic s cenami okolo 5.500 Kč za noc se snídaní a na pomyslné špici kvality se pyšní Radisson Blu.

Prakticky až o třetinu můžete srazit náklady za ubytování pomocí airbnb, jelikož je Aarhus velmi zastoupen studenty, kteří nabízí možnost pronájmu soukromých pokojů v bytech.

Vyhledej si svůj hotel v Aarhusu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Druhé největší dánské město je velmi oblíbené mezi studenty vysokých škol mířících sem na studijní pobyty a i díky tomu patří Aarhus mezi města s nejmladším obyvatelstvem. Počítat tak můžete se spoustou zábavy v podobě kaváren, hospůdek, barů, restaurací, atd.

Objevte historii v Den Gamle By, projděte se v duhové vyhlídce v oblacích, ochutnejte světovou gastronomii v Aarhus Street Food nacházející se v bývalé továrně a nalaďte se na vlnu štěstí a spokojenosti hygge.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt
Připrav se na
2–3 dny
Centrum zvládnete prozkoumat za den, ale Aarhus prostě baví i dál.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Jaro–podzim
Nenechte počasí zkazit vaši dovolenou a vyčkejte na teplé období.
Více o počasí
Letenky od
3 500 Kč
Standardní ceny zpátečních letenek s Českými aeroliniemi z Prahy.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 11 měs
Navrhni úpravu